Prøv afkastberegner

×

Investeringsprojekter

Selected Alternatives fond

Selected RegEnergy

Afkastberegner

Om Selected Alternatives

Vores tilgang

Events

Nyheder

Viden

Team

Kontakt

Selected Group

Selected Advice

Selected logo

Teamet hos Selected Alternatives

Mød vores team af dedikerede fagspecialister nedenfor. Ønsker du at blive en del af vores team? Så se vores ledige stillinger på karrieresiden.

Karriere
Simon Lander
Sales Director
+45 60 64 06 70
lander@selectedgroup.dk
Søren Holm Kruse
Head of Sales
+45 31 40 38 88
holm@selectedgroup.dk
Hans Christian Rath Bruun
Client Executive
+45 51 95 81 45
bruun@selectedgroup.dk
Simon Heidegaard
Client Executive
+45 21 26 19 24
heidegaard@selectedgroup.dk
Kell Therkildsen
Client Executive
+45 20 71 90 62
therkildsen@selectedgroup.dk
Peter Stephansen
Client Executive
+45 52 51 21 13
stephansen@selectedgroup.dk
Jakob Korslund
Client Executive
+45 52 51 24 52
korslund@selectedgroup.dk
Emil Klixbüll Have
Client Executive
+45 28 15 15 89
have@selectedgroup.dk
Benedicte Flach
Client Associate
+45 52 51 23 98
flach@selectedgroup.dk
Allan Jensen
Client Executive
+45 60 24 32 09
aj@selectedgroup.dk
August Lockhart
Client Associate
+45 52 51 23 69
lockhart@selectedgroup.dk
Frederik Villiam Hoff
Investment Director
+45 27 29 45 05
hoff@selectedgroup.dk
Simon Gustav Rønne Nielsen
Business Developer
+45 23 49 66 33
nielsen@selectedgroup.dk

En del af Selected Group

Selected Alternatives er en del af investeringskoncernen Selected Group. Læs mere om Selected Group og se alle vores medarbejdere nedenfor.

Se alle medarbejdere

Bestyrelsen

Thomas Hyldahl Kjærgaard

Bestyrelsesformand i Selected Alternatives

Ejer af Kjaergaard Capital

Frederik Gundorph Olesen

Bestyrelsesmedlem i Selected Alternatives

CEO, Selected Group

Pernille Ranegaard Hammer

Bestyrelsesmedlem i Selected Alternatives

CFO, Selected Group


Vi søger en Client Executive

Vi søger en fokuseret og professionel Client Executive, der lever for at skabe værdi for kunderne og lave det gode salgs- og rådgivningsarbejde - læs mere om den spændende stilling her


Læs mere
Få en gennemgang af dit investeringssetup
Få et uforpligtende og gratis videomøde med Selected Alternatives, hvor vi tager en snak om dine muligheder, optimering og afkast. Vi kommer omkring dig, dine behov og hvordan du kan optimere din portefølje mest muligt.
Phone

Om Selected Alternatives

kontakt@selectedgroup.dk | +45 88 88 82 06

Vores tilgang

Events

Nyheder

Viden

Team

Information

Bæredygtighedsrelaterede oplysninger

Politikker

Finanstilsynet

Investeringsprojekter

Selected Alternatives fond

Selected RegEnergy

Prøv afkastberegner

Kontakt

LinkedIn

Facebook

YouTube

Selected Advice

Selected Group